Lista produktów producenta: RUBI

RUBI oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych. ako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne. Przecinarki elektryczne RUBI® z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.

Historia


Germans Boada, S.A., RUBI®, ma swoje początki w 1951, kiedy to bracia Boada skonstruowali pierwszą przecinarkę ręczną do mozaiki hydraulicznej. To nowe narzędzie ochrzczone nazwą RUBI® stało się pierwszym filarem rozwoju firmy, która obecnie projektuje, wytwarza i dystrybuuje maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzęt niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych.


Technologia przemysłowa


Proces produkcyjny RUBI® jest bez wątpienia wiodącym w skali światowej procesem wytwarzania narzędzi dla budownictwa. RUBI® skrupulatnie przestrzega wymogów jakościowych na każdym etapie procesów produkcji maszyn i narzędzi.


Homologacje i certyfikaty


Dzięki koordynacji procesów wewnętrznych oraz wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji, zarządzania oraz kontroli jakości, Germans Boada, S.A., RUBI® posiada certyfikat ISO 9001 będący międzynarodową gwarancją jakości potwierdzoną przez wymagające audyty. Ponadto, najwyższy poziom jakości produktów RUBI® potwierdzają także takie międzynarodowe certyfikaty, jak CE, CSA, GS, B, DIN, GOST, PCT i MEEI.


5 lat gwarancji


RUBI® jako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne.


Przecinarki elektryczne RUBI® z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.


Asortyment


RUBI® oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych:


W gamie RUBITOOLS® - maszyny i narzędzia ręczne do budownictwa, specjalista znajdzie największy na rynku wybór przecinarek do ceramiki, materiałów budowlanych, narzędzi ręcznych, wierteł oraz systemów poziomowania i pomiarowych, maszyny elektryczne do budownictwa, przecinarki elektryczne do ceramiki, szlifierki, bruzdownice, mieszarki zaprawy, czyszczarki i maszyny budowlane.


W ramach gamy RUBIQUIP® - wyposażenie indywidualne dla specjalisty budowlanego: odzież i elementy bezpieczeństwa pozwalające na uniknięcie wypadków przy pracy, jak i chorób zawodowych.


W ramach RUBINET® - produkty i akcesoria do czyszczenia i konserwacji ceramiki, oferuje szeroki wybór produktów specjalnie opracowanych dla zastosowania do rozmaitych materiałów ceramicznych, marmuru, czy granitów. Ofertę uzupełnia bogata kolekcja akcesoriów do właściwej aplikacji środków chemicznych.

Więcej
RUBI
Nadaje się do cięcia gresu i płytek ściennych.
RUBI
Dysk polerski do polerowania na mokro 100 mm, ziarno gr. 200
RUBI
Dysk polerski do polerowania na mokro 100 mm, ziarno gr. 100
RUBI
Dysk polerski do polerowania na mokro 100 mm, ziarno gr. 50
RUBI
Dysk polerski do polerowania na sucho 100 mm, ziarno gr. 200
RUBI
Dysk polerski do polerowania na sucho 100 mm, ziarno gr. 100
RUBI
Dysk polerski do polerowania na sucho 100 mm, ziarno gr. 50
RUBI
Podstawa do mocowania dysków polerskich o średnicy 100 mm
RUBI
Wzornik otworów do przenoszenia położenia otworów pod rury i skrzynki elektryczne ze ścian na płytki dla ich precyzyjnego wycięcia. Maksymalna długość 65 cm.
65,90 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Zestaw praktycznych akcesoriów dla glazurnika
RUBI
Młot wyburzeniowy o wadze 5 kg przeznaczony do lekkich prac wyburzeniowych.
RUBI
Przecinarka elektryczna DC-250 jest specjalnie zaprojektowana do cięcia gresu porcelanowego, płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych. W komplecie uniwersalna tarcza...
4 499,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przystawka stołu rozszerzenie RUBI 54992 nadaje się do przecinarek do glazury.
RUBI
Laser i zestaw poziomujący RUBI pasujący do przecinarek do glazury DV/DC/DS/DX .
79,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przecinarka ręczna SPEED-MAGNET jest przeznaczona do częstych cięć wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla glazurnika poszukującego...
1 485,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przecinarka ręczna SPEED-MAGNET jest przeznaczona do częstych cięć wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla glazurnika poszukującego...
910,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przecinarka z głowicą z przesuwem wzdłużnym i posuwem wgłębnym, pełna uniwersalność.
RUBI
Przecinarka z przesuwną głowicą, do remontów i lekkich prac wykończeniowych. Do przecinania płytek ceramicznych, idealna do płytek ściennych oraz gresu.
Promocja cenowa kończy się za:
1 299,01 zł
1 335,01 zł
od ręki
RUBI
Zestaw do wiercenia na sucho materiałów ceramicznych, glazury, płytek ściennych, gresu, gresu porcelanowego i kamienia naturalnego.
589,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Precyzyjne cięcia materiałów wielkoformatowych.
1 869,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Szablon do kopiowania kształtów w miejscach trudnodostępnych i przenoszenia ich na płytkę do wycięcia.
RUBI
Paca z gąbką o wysokiej chłonności.
RUBI
Przecinarka lekka i funkcjonalna. Do cięcia płytek ceramicznych. Urządzenie posiada nową silniejszą i stabilniejszą głowicę ułatwiająca nacinanie.
394,01 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Grube zaokrąglone uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie.
RUBI
Grube zaokrąglone uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie.
41,82 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przecinarka z ruchomą głowicą o maksymalnej funkcjonalności. Idealnie nadaje się do płytek ściennych, gresu szkliwionego, gresu porcelanowego i innych materiałów.
RUBI
Przecinarka wgłębna Rubi Diamant DR-350 z ruchomym stołem do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych: cegła, cegła licowa i ogniotrwała, marmur, granit i płytki ceramiczne.
3 630,19 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Przecinarka elektryczna do glazury Rubi Diamant DX-250 1400 Laser&Level z głowicą z przesuwem wzdłużnym i posuwem wgłębnym gwarantująca pełną uniwersalność. Nadaje się do...
7 316,10 zł
4-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 30 z 125 elementów
--->