Raty Santander

Lista produktów producenta: RUBI

RUBI oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych. ako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne. Przecinarki elektryczne RUBI® z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.

Historia


Germans Boada, S.A., RUBI®, ma swoje początki w 1951, kiedy to bracia Boada skonstruowali pierwszą przecinarkę ręczną do mozaiki hydraulicznej. To nowe narzędzie ochrzczone nazwą RUBI® stało się pierwszym filarem rozwoju firmy, która obecnie projektuje, wytwarza i dystrybuuje maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzęt niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych.


Technologia przemysłowa


Proces produkcyjny RUBI® jest bez wątpienia wiodącym w skali światowej procesem wytwarzania narzędzi dla budownictwa. RUBI® skrupulatnie przestrzega wymogów jakościowych na każdym etapie procesów produkcji maszyn i narzędzi.


Homologacje i certyfikaty


Dzięki koordynacji procesów wewnętrznych oraz wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji, zarządzania oraz kontroli jakości, Germans Boada, S.A., RUBI® posiada certyfikat ISO 9001 będący międzynarodową gwarancją jakości potwierdzoną przez wymagające audyty. Ponadto, najwyższy poziom jakości produktów RUBI® potwierdzają także takie międzynarodowe certyfikaty, jak CE, CSA, GS, B, DIN, GOST, PCT i MEEI.


5 lat gwarancji


RUBI® jako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne.


Przecinarki elektryczne RUBI® z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.


Asortyment


RUBI® oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych:


W gamie RUBITOOLS® - maszyny i narzędzia ręczne do budownictwa, specjalista znajdzie największy na rynku wybór przecinarek do ceramiki, materiałów budowlanych, narzędzi ręcznych, wierteł oraz systemów poziomowania i pomiarowych, maszyny elektryczne do budownictwa, przecinarki elektryczne do ceramiki, szlifierki, bruzdownice, mieszarki zaprawy, czyszczarki i maszyny budowlane.


W ramach gamy RUBIQUIP® - wyposażenie indywidualne dla specjalisty budowlanego: odzież i elementy bezpieczeństwa pozwalające na uniknięcie wypadków przy pracy, jak i chorób zawodowych.


W ramach RUBINET® - produkty i akcesoria do czyszczenia i konserwacji ceramiki, oferuje szeroki wybór produktów specjalnie opracowanych dla zastosowania do rozmaitych materiałów ceramicznych, marmuru, czy granitów. Ofertę uzupełnia bogata kolekcja akcesoriów do właściwej aplikacji środków chemicznych.

Więcej
RUBI
Mocna i dokładna przecinarka TX-700-N z systemem pomiaru kątowego do cięć po przekątnej bardzo twardych materiałów, szczególnie nadaje się do wykonywania cięć diagonalnych i pod...
RUBI
Podwójna przyssawka idealnie sprawdza się w pracy przy szkle oraz glazurze.
RUBI
Bloczek diamentowy do polerowania - Granulacja 400
RUBI
Bloczek diamentowy do polerowania - Granulacja 200
RUBI
Bloczek diamentowy do polerowania - Granulacja 60
RUBI
Tarcza diamentowa zalecana do cięcia materiałów abrazyjnych, jak świeży beton, piaskowiec, cegła, dachówka, bloczki prefabrykowane, glinka wypalana. Idealne połączenie wysokiej...
RUBI
Tarcza zalecana do precyzyjnego ciecia gresu porcelanowego. Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Do cięcia prostego i ukosowania płytek gresowych o grubości...
RUBI
Tarcza diamentowa zalecana do precyzyjnego ciecia gresu porcelanowego.Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Do cięcia prostego i ukosowania płytek gresowych o...
RUBI
Uniwersalna tarcza diamentowa RUBI CSV przeznaczona do cięcia wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych.
RUBI
Paski DELTA LEVELLING SYSTEM przeznaczone są do precyzyjnego, szybkiego układania płytek
RUBI
Uniwersalna tarcza diamentowa CEV 180 PRO przeznaczona do cięcia wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych
RUBI
Wiertło diamentowe EASY DRYGRES 68 mm do wiercenia na sucho
RUBI
Wiertło diamentowe EASY DRYGRES 35 mm do wiercenia na sucho
RUBI
Koronki FORAGRES są idealne do wiercenia w gresie, gresie porcelanowym, granicie i marmurze; pozwalają na profesjonalne przygotowanie otworów pod instalacje wodne, odpływy,...
RUBI
Paski dociskowe TILE LEVEL, dzięki swej zmniejszonej grubości (0,75 mm) mogą być stosowane już przy minimum 1,5 mm fugi. Pozwalają na pracę z płytkami o grubości od 3 mm do 20 mm
RUBI
Wyjątkowe wykonanie i zaprojektowanie kółka tnącego w nożu 22 mm GOLD pozwalają na uzyskanie wyjątkowej jakości nacinania zarówno płytek gresowych (typ BIa) oraz kamionkowych z...
RUBI
Wyjątkowa wykonanie i zaprojektowanie kółka tnącego w nożu RUBI 6 mm pozwala uzyskać wyjątkową jakość cięcia płytek ceramicznych ściennych (typ BIII)
RUBI
Tarcza diamentowa Rubi TVA 125 SUPERPRO  o średnicy 125mm do cięcia na sucho twardych materiałów o grubości poniżej 25mm.
RUBI
System DELTA LS jest idealny do układania płytek o dużych rozmiarach (minimum to 30x30cm), zawsze podwójnie klejonych.
RUBI
Zestaw RUBICLEAN 1 SUPERPRO ma na celu wyposażenie glazurnika w podstawowe akcesoria przydatne na etapie po nałożeniu fug.
RUBI
Zapobiega powstawaniu nierówności między płytkami, zarówno na podłodze, jak i na ścianie.
RUBI
Kliny DELTA LEVELLING SYSTEM umożliwiają równomierne rozłożenie nacisku na układane płytki, tak aby wypoziomować je względem siebie i w ten sposób uzyskać jednolicie płaską...
RUBI
Tarcza RUBI SUPERPRO zalecana do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, materiałów ogniotrwałych, łupków i gresu porcelanowego.
255,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Tarcza RUBI SUPERPRO zalecana do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, materiałów ogniotrwałych, łupków i gresu porcelanowego.
RUBI
Zapobiega powstawaniu nierówności między płytkami, zarówno na podłodze, jak i na ścianie.
RUBI
Paski systemu DELTA są kompatybilne z każdym rodzajem krzyżyków dystansowych.
RUBI
Paski systemu DELTA są kompatybilne z każdym rodzajem krzyżyków dystansowych.
RUBI
Paski systemu DELTA są kompatybilne z każdym rodzajem krzyżyków dystansowych.
69,00 zł
4-10 dni roboczych
RUBI
Nadaje się do cięcia gresu i płytek ściennych.
RUBI
Dysk polerski do polerowania na mokro 100 mm, ziarno gr. 200
Pokazuje 1 - 30 z 153 elementów
--->