Filtrowanie

Zasilanie
Typ
Ciśnienie maksymalne [bar]
Pojemność zbiornika [litr]
Wydajność na tłoczeniu [l/min]

Raty Santander

Kompresory 

W ofercie naszego sklepu internetowego slet24.pl posiadamy bardzo dobrej jakości kompresory. Kompresory możemy podzielić na tłokowe i śrubowe. Kompresor to wydajne i trwałe urządzenie, które znajdzie zastosowanie w profesjonalnych warsztatach. Kompresory to bardzo wytrzymałe narzędzia o dużej mocy. Ich wytrzymałe elementy i mała prędkość obrotowa decydują o wyjątkowej trwałości. Sprężarki te posiadają duże gumowe koła, co umożliwia wygodny transport. Zaletą kompresorów jest także, to, że są bezpośrednio gotowe do pracy. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości kompresory znanych, renomowanych firm takich jak: Metabo, Walter. W przypadku kompresora Metabo producent udziela 10 letniej gwarancji na korozję zbiornika, co jest dużą zaletą. Kompresor Walter posiada także cenne walory m.in. nowoczesne głowice, dużą żywotność, optymalne chłodzenie głowicy, oraz zmniejszony hałas. Kompresory posiadają zbiorniki o różnej pojemności, dzięki której każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojej pracy.

WALTER
Sprężarka WALTER GK 530 to profesjonalny system sprężonego powietrza. Zainstalowana na 200 litrowym, poziomym i bardzo solidnym zbiorniku kompresora.
WALTER
Sprężarka WALTER GK 880 to profesjonalny system sprężonego powietrza. Zainstalowana na 270 litrowym, poziomym i bardzo solidnym zbiorniku kompresora.
AIRCRAFT DRUCKLUFTTECHNIK
Sprężarka przydatna dla domu i hobbystów z ciśniemiem maksymalnym 10 bar.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
TeTX