Raty Santander

Lista produktów producenta: STIHL

STIHL Od samego początku firma stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. 85 lat tradycji sprawiło, że jest ona postrzegana jako symbol doskonałej techniki. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie nasze produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy - STIHL jest światowym liderem na rynku pilarek łańcuchowych.

85 lat tradycji


Od samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. 85 lat tradycji sprawiło, że jest ona postrzegana jako symbol doskonałej techniki. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie nasze produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy - STIHL jest światowym liderem na rynku pilarek łańcuchowych.


Z powodów bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych usług polityka firmy STIHL ogranicza możliwości typowego handlu elektronicznego jej produktami. Informacja ze strony producenta:Produkty STIHLVIKING są sprzedawane wyłącznie przez specjalnie przeszkolonych Autoryzowanych Dealerów STIHL. Działanie takie wynika z jednego podstawowego powodu. Każdy, kto stawia wysokie wymagania odnośnie jakości i funkcjonalności pilarki łańcuchowej, oczekuje również profesjonalnej obsługi. Takich usług nie zapewni dowolny sklep czy market. Przekonajcie się Państwo sami do tego rozwiązania i pozwólcie, by doradzał Państwu zlokalizowany w okolicy Autoryzowany Dealer STIHL.Jako autoryzowany diler firmy STIHL zapraszamy do naszej siedziby w Będzinie przy ul. Staszica 2 na bezpłatną prezentację urządzeń wspartą fachowym doradztwem, zakupy stacjonarne urządzeń i części wymiennych oraz naprawy w autoryzowanym serwisie.

Więcej
STIHL
Komfortowa i niezawodna kosa mechaniczna STIHL doskonale nadaje się do wykaszania dużych, zarośniętych powierzchni oraz do profesjonalnych, pielęgnacyjnych prac leśnych
STIHL
Bardzo lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia, przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie...
STIHL
Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem.
STIHL
Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych.
STIHL
Bardzo lekka podkaszarka elektryczna, idealna do Twojego ogrodu.
STIHL
Lekka pilarka spalinowa o mocy 1,9 KM, idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.
STIHL
Nowy komfortowy KombiMotor z uchwytem obwiedniowym i ErgoStart
STIHL
Komfortowa pilarka łańcuchowa z systemem łatwego uruchamiania ErgoStart
STIHL
Świetne nożyce do żywopłotów na wysięgniku, nadające się idealnie do pracy w Twoim ogrodzie i nie tylko. 
STIHL
Bardzo szybka, uniwersalna diamentowa tarcza tnąca do różnych zadań na placu budowy. Brak konieczności wymiany tarcz tnących na miejscu.
STIHL
Poręczna, mocna, profesjonalna pilarka spalinowa STIHL z systemem M-Tronic. System precyzyjnie reguluje czas zapłonu i dozuje odpowiednią ilość paliwa, uwzględniając warunki...
STIHL
Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności z wstępnym filtrem cyklonowym.
STIHL
Ciche nożyce do żywopłotów. Idealnie nadają się do Twojego ogrodu.
STIHL
Lekkie spalinowe nożyce do żywopłotów z nowym systemem obsługi. Optymalne rozwiązanie znajdujące zastosowanie w każdym ogrodzie.
STIHL
RE 109 to mały model myjki wysokociśnieniowej Stihl na zimną wodę. Doskonale nadaje się do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych.
STIHL
Myjki wysokociśnieniowe STIHL bez problemu usuną wszelkie zanieczyszczenia wokół domu. Ergonomiczny design, komfortowa obsługa i praktyczne elementy wyposażenia, takie jak lekki...
STIHL
Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem. Nie może go zabraknąć w Twoim warsztacie!
STIHL
Myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym 135 bar. 
STIHL
Wydajna myjka wysokociśnieniowa z bębnem na wąż ciśnieniowy.
STIHL
Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem.
STIHL
Profesjonalny opryskiwacz do różnych zastosowań o pojemności 12 litrów.
350,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Ręczny opryskiwacz o pojemności zbiornika 5 litrów.
125,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Idealny do rozpylania środka czyszczącego
55,01 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Prosty solidny młot do łupania do zastosowań okazjonalnych, idealny do łupania drewna o średnicy do 50 cm. 
105,01 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Siekiera uniwersalna ze styliskiem z tworzyw sztucznych. Doskonała do okrzesywania i ścinki drzew małowymiarowych, a także odpowiednia do lżejszych i średnio wymagających prac...
229,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Siekiera do łupania ze styliskiem z tworzyw sztucznych. Doskonała do łupania drewna średniowymiarowego oraz do różnych prac związanych z łupaniem.
249,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Siekiera z ostrzem w kształcie klina zapewniającym optymalne łupanie przy niewielkim nakładzie sił. Doskonała do łupania drewna o różnych średnicach, w tym też drewna drobnego.
229,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Idealna do łupania drewna o różnych średnicach, dzięki ostrzu w formie klina.
189,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Idealna do okazjanych prac w lesie i ogrodzie
125,00 zł
4-10 dni roboczych
STIHL
Piła do szybkiego i precyzyjnego cięcia gałęzi
150,00 zł
4-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 30 z 95 elementów
--->