Filtrowanie

Producent
Zasilanie
Typ
Rozmiar zabieraka
Maks. moment obrotowy [Nm]
Akumulator
Pojemność

Raty Santander

Klucze udarowe 

Wygodne, wydajne, przyspieszające pracę, proste w obsłudze, lekkie, ale wyposażone w mocne silniki – to tylko część zalet, jakimi charakteryzują się oferowane w tej kategorii klucze udarowe. Dzięki nim wszelkie prace polegające na wykręcaniu lub przykręcaniu śrub są banalnie proste i mogą być wykonane w ciągu kilku chwil.

Oferujemy klucze udarowe jedynie od znanych i renomowanych producentów, takich jak Bosch, Makita, Milwaukee oraz Hitachi. Dzięki temu mamy pewność, co do wysokiej jakości polecanych urządzeń.

Urządzenia mogą być akumulatorowe lub z przewodem. Mają wbudowanych szereg ciekawych rozwiązań, takich jak np. specjalnie zaprojektowany silnik bezszczotkowy, który działa nieprzerwanie nawet w przypadku spadków mocy. Co więcej, produkty świetnie leżą w ręce, dzięki zastosowanym specjalnym materiałom wykonanym w technologii Soft Grip, a także mają regulowany moment dokręcania i możliwość wybrania jednego z kilku momentów obrotowych.

Jeśli cenisz swój czas i lubisz pracować szybko oraz skutecznie, wykorzystaj polecane przez nas, wydajne klucza udarowe Bosch, Milwaukee, Hitachi czy Makita.

MILWAUKEE
Kompaktowy klucz udarowy Milwaukee M18 FUEL™ dostarcza 610 Nm mocy w obudowie 170 mm
MILWAUKEE
Kompaktowy klucz udarowy M18 FUEL™ dostarcza 610 Nm mocy w obudowie 170 mm
MILWAUKEE
Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zaprojektowany i zbudowany przez Milwaukee®: maks. 3x dłuższa żywotność i do 20% zwiększona moc
MILWAUKEE
Klucz udarowy M18 FUEL™ o wysokim momencie obrotowym zapewnia znakomite osiągi - do maks. 1356 Nm przy kompaktowym rozmiarze 213 cm.
MILWAUKEE
Kompaktowy klucz udarowy ½˝ ma tylko 155 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni.
MILWAUKEE
Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zaprojektowany i zbudowany przez Milwaukee®: dłuższa żywotność i do 20% zwiększona moc.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
TeTX