Filtrowanie

Zasilanie
Funkcje dodatkowe
Typ uchwytu
Maks. moment obrotowy [Nm]
Akumulator
Pojemność

Raty Santander

Wiertarko-wkrętarki 

Wiertarko-wkrętarka to funkcjonalne i bardzo przydatne urządzenie, które doskonale sprawdza się podczas prac montażowych, wykończeniowych, a także budowlanych. Jak sama nazwa wskazuje, elektronarzędzia tego typu łączą w sobie możliwości wiertarki i wkrętarki. Oferowane przez nas produkty są bardzo poręczne, a dzięki swojej uniwersalności, sprawdzają się w różnorodnych warunkach. Można wykorzystać je do wiercenia w drewnie, tworzywach sztucznych i stali, a także do precyzyjnego wkręcania i wykręcania wkrętów. Wiertarko-wkrętarka to obowiązkowy element wyposażenia zarówno profesjonalisty, jak i domowego majsterkowicza.

 

Elektronarzędzia, marek Bosch, Makita, Hitachi i innych, oferowane przez nasz sklep, sprawdzą się np. w trakcie składania mebli przeznaczonych do samodzielnego montażu. Dzięki nim praca przebiegnie znacznie sprawniej i będzie mniej męcząca. Mogą być także wykorzystywane do wiercenia dziur w różnego rodzaju materiałach. Poszczególne elektronarzędzia marki Bosch, Hitachi, Makita lub innej, dostępne w naszym sklepie, różnią się od siebie napięciem, momentem obrotowym, mocą silnika oraz wagą. Należy pamiętać, by dostosować wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Mniejsze modele będą nadawać się jedynie do wkręcania i wykręcania śrub, podczas gdy większymi można np. wywiercić dziurę do zamocowania półki. Odpowiednio dobrane urządzenie pomoże oszczędzić wiele wysiłku i znacznie ułatwić wykonywane prace.

Najważniejsze parametry

Jednym z podstawowych właściwości określających wiertarko-wkretarki jest ich moc. Ona w dużej mierze determinuje prace, przy jakich sprawdzi się dane narzędzie. W przypadku słabszych modeli, których moc oscyluje w okolicach 3,6V będzie to jedynie wkręcanie i wykręcanie wkrętów. Urządzeniami o mocy 12V można już wiercić w drewnie, podczas, gdy elektronarzędzia 18V mogą być wykorzystywane profesjonalnie, do bardzo zróżnicowanych zadań. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć różnego rodzaju produkty, pochodzące od marek takich jak Bosch, Makita, Hitachi oraz wielu innych.

 

Podczas wyboru elektronarzędzi dostępnych w naszym sklepie, warto zwrócić uwagę także na ich moment obrotowy. Jest on określony w niutonometrach i przedstawia siłę, z jaką urządzenie może wiercić. Większość z oferowanych przez nas urządzeń, pochodzących od znanych producentów np. Hitachi, Makita, Bosch, posiada regulowany moment obrotowy, dzięki czemu może być użyta do wiercenia w różnego rodzaju materiałach.

Dostępne marki elektronarzędzi w naszym sklepie: Bosch, Hitachi, Makita, Festool, Fein, Ingersoll Rand.

METABO
Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka o wyjątkowo krótkiej budowie do uniwersalnego użytku
METABO
Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka o wyjątkowo krótkiej budowie do uniwersalnego użytku
METABO
Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka o wyjątkowo krótkiej budowie do wszechstronnego użytku.
BOSCH
Najmniejsze, niezwykle wydajne urządzenie 10,8 V z funkcją wiercenia udarowego.
MILWAUKEE
M18 FDD z technologią ONE-KEY™. Więcej mocy – niezrównany moment obrotowy 135 Nm. Większa prędkość – aż do 2000 obr/min. Elektroniczne sprzęgło z 13 ustawieniami momentu...
FEIN
4-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z bezszczotkowym silnikiem i mocowaniem QuickIN MAX. Bezkompromisowa moc do wiercenia i gwintowania do 12 mm oraz wiercenia...
FEIN
4-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z bezszczotkowym silnikiem i mocowaniem QuickIN MAX. Bezkompromisowa moc do wiercenia i gwintowania do 12 mm oraz wiercenia...
HITACHI
Wkrętarka HITACHI DS18DBEL umożliwia wkręcanie, wykręcanie, wiercenie.
FEIN
2-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z bezszczotkowym silnikiem i mocowaniem QuickIN. Nadaje się perfekcyjnie do wiercenia i gwintowania do 10 mm.
MILWAUKEE
Subkompaktowa wkrętarka posiadająca 168mm długości.
FEIN
Mocna i lekka wkrętarka akumulatorowa z solidnym uchwytem wiertarskim.
785,00 zł
4-10 dni roboczych
METABO
Kompaktowa i lekka wiertarka udarowa o wyjątkowo krótkiej budowie do wszechstronnego zastosowania
289,00 zł
4-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
TeTX