Filtrowanie

Producent
Opcja
Typ uchwytu

Raty Santander

Brzeszczoty 

Brzeszczot to robocza część narzędzia, do którego jest stosowany. W przypadku piłek ręcznych jest to mocowana w oprawie stalowa taśma, na której zostało nacięte uzębienie. Natomiast brzeszczot będący wyposażeniem elektronarzędzi takich jak pilarka, wyrzynarka czy piła szablasta, jest po prostu wymienną końcówką. Wybierając brzeszczot należy wziąć pod uwagę przede wszystkim materiał, który będzie przecinany. Może to być drewno, tworzywo, metal, ceramika czy nawet skóra. Kolejnym istotnym czynnikiem jest grubość przecinanego materiału, która wpływa na dobór brzeszczotu pod kątem zakresu pracy.

W ofercie slet24.pl znajdują się brzeszczoty do metalu, stali nierdzewnej, drewna przeznaczone do mocowania w wyrzynarkach, piłach szablastych oraz ręcznych ramkach.

Dostępne marki: BAHCO, MILWAUKEE, BOSCH, FEIN, FESTOOL, PROJAHN.

BAHCO
Praktycznie niełamliwy brzeszczot bimetaliczny, z uzębieniem bardzo precyzyjnie szlifowanym. Brzeszczot ręczny do metalu 300 mm, 32 zębów na cal.
MAKITA
Brzeszczoty do pił szablastych Makita B-05038 znajdują się w zestawie składającym się z 3 modeli o numerach katalogowych:  B-05038, B-05044, B-05153. To brzeszczoty Super...
BAHCO
Praktycznie niełamliwy brzeszczot bimetaliczny, z uzębieniem bardzo precyzyjnie szlifowanym. Brzeszczot ręczny do metalu 300 mm, 18 zębów na cal.
BAHCO
Brzeszczot do pił kabłąkowych do cięcia drewna mokrego.
BOSCH
Brzeszczot nadający się do miękkiego drewna (4-50 mm), płyt wiórowych, stolarskich, pilśniowych.
BOSCH
Brzeszczot  nadający się do miękkiego drewna (2-15 mm), sklejki, płyt wiórowych, stolarskich, pilśniowych.
PROJAHN
Idealny do drewna, płyty wiórowej i rur z tworzyw sztucznych
BOSCH
Wysokiej jakości uniwersalny brzeszczot Bosch  S 2243 HM posiada silną konstrukcję i wyjątkową geometrie umożliwiającą równe cięcie.
BOSCH
Brzeszczot do profesjonalnego cięcia drewna i metalu przy użyciu pił szablastych.
BOSCH
BRZESZCZOT DO WYRZYNAREK BOSCH  T118G  HSS 5 SZT.
BOSCH
Brzeszczot do wyrzynarek nadający się do miękkiego drewna, sklejki, płyt powlekanych (1,5-15 mm), szczególnie do cięć krzywoliniowych.
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
TeTX