Filtrowanie

Producent
Maks. grubość cięcia [mm]
Średnica tarczy
Grubość

Raty Santander

Tarcze diamentowe 

Tarcza diamentowa charakteryzuje się najwyższą jakością spośród wszystkich tarcz tnących. Jest bardzo wytrzymała i nie stępi się tak szybko, jak tarcze wykonane z innych tworzyw. Ponadto bez problemu upora się z szeroką gamą materiałów budowlanych o zróżnicowanej twardości i grubości. Nie znaczy to jednak, że jeden rodzaj tarczy przeznaczony jest do wszystkich rodzajów ciętych materiałów. Dostępne są tarcze do cięcia betonu, kamienia, cegły, jak i materiałów ceramicznych takich jak gres, terakota i glazura.

W ofercie sklepu slet24.pl znajduje się tarcze diamentowe do asfaltuglazurybetonu wiodących producentów do cięcia zarówno na sucho jak i na mokro.

Dostępne marki: BOSCH, CEDIMA, HITACHI, STIHL, RUBI, IRWIN, SANKYO.

METABO
Tarcza tnąca Metabo Limited Edition 125 x 1,0 x 22,23 Inox do obróbki stali 616263000
METABO
Cienka tarcza tnąca do obróbki cienkościennych materiałów nierdzewnych, jak blachy, rury, profile, druty itp., jak również do ogólnej obróbki metali
BOSCH
Wysokiej jakości diamentowa tarcza tnąca BOSCH Professional for Universal 125x22,23x1,6x10mm
BOSCH
Tarcza tnąca BOSCH Expert for Metal 180x1,6mm to szybkość i doskonała wydajność cięcia.
RUBI
Tarcza diamentowa przeznaczona do cięcia i szlifowania na sucho kamienia naturalnego, płytek ceramicznych oraz syntetycznych materiałów o maksymalnej grubości 25mm
METABO
Tarcza uniwersalna Metabo nadająca się do obróbki stali nierdzewnej / szlachetnej.
BOSCH
Tarcza diamentowa tnąca firmy Bosch 115 x 22,23mm z serii ECO
BOSCH
Tarcza diamentowa tnąca firmy Bosch 115 x 22,23mm z serii ECO Universal
Pozostałe produkty
Tarcza zalecana jest do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, materiałów ogniotrwałych, łupków i gresu porcelanowego.
HITACHI
Sankyo Spartan LW-SR9 230x2,6x22,2mm tarcza diamentowa służy do cięcia na sucho i mokro cegły, betonu, betonu zbrojonego i kamienia.
HITACHI
Sankyo Spartan LW-6SR 150x2,6x10x22,2mm tarcza diamentowa służy do cięcia na sucho i mokro cegły, betonu, betonu zbrojonego i kamienia.
BOSCH
Diamentowa tarcza o średnicy 230mm do cięcia betonu za pomocą szlifierki kątowej.
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
TeTX