Elektronarzędzia

Elektronarzędzia są praktyczną alternatywą dla narzędzi ręcznych. Dzięki ich zastosowaniu znacznie wzrasta efektywność i wydajność wykonywanej pracy. Na rynku dostępne są dwa typy elektronarzędzi: sieciowe i akumulatorowe. Wybór zależy od specyfiki wykonywanej pracy i potrzeb użytkownika. Szeroki asortyment sklepu internetowego slet24.pl sprost...

Elektronarzędzia są praktyczną alternatywą dla narzędzi ręcznych. Dzięki ich zastosowaniu znacznie wzrasta efektywność i wydajność wykonywanej pracy. Na rynku dostępne są dwa typy elektronarzędzi: sieciowe i akumulatorowe. Wybór zależy od specyfiki wykonywanej pracy i potrzeb użytkownika. Szeroki asortyment sklepu internetowego slet24.pl sprosta wymaganiom zarówno profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości elektronarzędzi wiodących producentów, jak i amatorów majsterkujących w domowym zaciszu.

Dostępne marki: METABO, BOSCH, FEIN, SKIL, DREMEL, MAKITA, MAKTEC, HITACHI, FESTOOL, MILWAUKEE, AEG, RYOBI oraz wiele innych.

Dostępne produkty: bruzdownice, frezarki, klucze udarowe, mieszarki, młoty kłujące, młoty udarowo-obrotwe, nożyce do blachy, odciągi wiórów, odkurzacze przemysłowe, opalarki-okleinarki, przecinarki do metalu, pilarki tarczowe, wiertarki, polerki, strugi, wiertarko-wkrętarki, wkrętarki do regipsów, szlifierki, urządzenia wielofunkcyjne, wyrzynarki, piły szablaste oraz zestawy narzędzi itp.

Więcej

Elektronarzędzia 

METABO
Szlifierka kątowa METABO WQ 1400 posiada trwały silnik Metabo Marathon z opatentowanym zabezpieczeniem przeciwpyłowym, który gwarantuje długą żywotność.
Promocja cenowa kończy się za:
449,00 zł
455,00 zł
od ręki
HITACHI
Profesjonalna młotowiertarka z funkcją podkuwania. Umożliwia prace z udarem lub bez. Idealna do wierceń w betonie, kamieniu, cegle itp.
Promocja cenowa kończy się za:
599,00 zł
619,00 zł
od ręki
METABO
Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka o wyjątkowo krótkiej budowie do wszechstronnego użytku.
HITACHI
Wysokiej jakości szlifierka kątowa 2000W, rozmiar tarczy 230mm.
FEIN
Poręczna kompaktowa szlifierka kątowa o wysokiej rezerwie mocy do efektywnego szlifowania i cięcia.
METABO
Kombimłotek Metabo nadaje się  do wiercenia z udarem i bez udaru oraz podkuwania.
HITACHI
Profesjonalna młotowiertarka z funkcją podkuwania. Umożliwia prace z udarem lub bez. Idealna do wierceń w betonie, kamieniu, cegle itp.
FEIN
Najmocniejsza wkrętarka akumulatorowa FEIN 12V z bezszczotkowym silnikiem, 4-biegową przekładnią i zdejmowanym uchwytem wiertarskim.
Promocja cenowa kończy się za:
999,00 zł
1 095,00 zł
od ręki
FEIN
Uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z najbogatszym zestawem akcesoriów do szerokiego spektrum zastosowań.
FEIN
Fein MultiTalent Start to uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z podstawowym wyposażeniem do szlifowania i cięcia.
BOSCH
Kompaktowe urządzenie BOSCH z dodatkowym zabezpieczeniem i niezwykle wydajnym silnikiem Champion o mocy 1000 W
FEIN
Najmocniejsza wkrętarka akumulatorowa FEIN 12V z bezszczotkowym silnikiem, 4-biegową przekładnią i zdejmowanym uchwytem wiertarskim.
FEIN
Matryca Fein do wycinarki  RSs 636-4
METABO
Solidna ręczna pilarka tarczowa służąca do precyzyjnego cięcia z zastosowaniem prowadnic Metabo i innych standardowych systemów, bez adaptera. Lekka płyta prowadząca z...
MILWAUKEE
Wysokowydajny, subkompaktowy system do wiercenia i wkręcania Milwaukee® 4 w 1.
BOSCH
Szlifierka kątowa BOSCH z wytrzymałym silnikiem 850W z systemem Constant Electronic i systemem łagodnego rozruchu.
MAKITA
Poręczna, uniwersalna wiertarka udarowa przeznaczona jest do wiercenia w betonie, murze, metalu oraz drewnie. Nowoczesny, mocny silnik zapewnia szybkie postępy w pracy.
METABO
Wysokiej klasy ceramiczna nagrzewnica. Dodatkową zaletą tego produktu jest duży zakres zastosowania. Nadaje się do usuwania starych lakierów z metalu, z drewna jak również do...
INGERSOLL RAND
Szlifierka kątowa o mocy 1000 W i tarczy 125 mm.
FEIN
Uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z systemem QuickIN i podstawowym wyposażeniem do szlifowania i cięcia.
METABO
Kombimłotek doskonale nada się  do wiercenia z udarem i bez udaru oraz podkuwania.
METABO
Smukła konstrukcja szlifierki METABO W 18 LTX 125 QUICK pozwala na bezwysiłkową pracę w trudno dostępnych miejscach lub nad głową
BOSCH
Szlifierka kątowa GWS 13-125 CI charakteryzuje się maksymalną wydajnością i najwyższym standardem bezpieczeństwa
METABO
Wiertarka udarowa posiada pełnookresową elektronikę Vario-Tacho-Constamatic (VTC), która umożliwia regulację obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału i zapewnia ich...
FEIN
Kompaktowa, poręczna szlifierka kątowa o mocy 1100 W do gratowania, szlifowania i cięcia
MAKITA
Profesjonalna młotowiertarka MAKITA HR2630T posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie.
FEIN
Wydajny, uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych w wersji akumulatorowej z QuickIN i zestawem akcesoriów do szerokiego spektrum zastosowań.
MAKITA
Wszechstronna wiertarka udarowa z niezawodnym silnikiem o dużej mocy. Przeznaczona jest do najbardziej intensywnych prac. 
MAKITA
Mocna piła szablasta przystosowana do zaawansowanych prac. W połączeniu z odpowiednim typem brzeszczotu pozwala na cięcie materiałów drewnianych, tworzyw sztucznych oraz metali....
BOSCH
Bardzo wytrzymała i wygodna szlifierka taśmowa. Jest poręczna przy usuwaniu, szlifowaniu, wygładzaniu oraz czyszczeniu powierzchni z drewna, tworzyw sztucznych oraz metalu....
Pokazuje 1 - 30 z 336 elementów