Pomiarowe 

Gwarantem sukcesu jakiejkolwiek budowy jest zebranie odpowiednich wymiarów poszczególnych elementów konstrukcji. Dzięki temu będzie ona stabilna i solidna. Dlatego tez niezbędne jest wyposażenie we wszystkie niezbędne warsztatowe przyrządy pomiarowe, które będą wyróżniać się idealną precyzją.

Są one niezbędnym elementem wyposażenia każdej produkcji. Bez względu na jej wielkość, wymagana jest kontrola jakości wykonywanych części maszyn. Sprawdzana jest przede wszystkim zgodność wymiarów i kształtu danego elementu z rysunkiem technicznym. Poza tym na przykład głębokość otworów czy płaskość powierzchni. W tym celu wykorzystywane są właśnie przyrządy pomiarowe oraz wzorce miar.

W sklepie internetowym slet24.pl można zaopatrzyć się zarówno w narzędzia pomiarowe warsztatowe jak i geodezyjne. Są to między innymi suwmiarki, kątowniki, lasery, taśmy, niwelatory optyczne, wysokościomierze czy mikrometry.

Oprócz standardowych narzędzi pomiarowych polecamy także wspomniane już wzorce miar. Oferta sklepu obejmuje propozycje uznanych producentów rozpoznawalnych na całym świecie. Niezbędne wyposażenie swojego warsztatu znajdzie zarówno ślusarz, traser jak i amator.

Proponujemy naszym klientom przyrządy geodezyjne oraz pomiarowe znanych i cenionych marek, takich jak chociażby: MIB, Helios Preisser, Limit, Promat, Geo Fennel. Wybór właśnie tych marek gwarantuje, że wybrane przez Ciebie artykuły zapewnią precyzyjne określanie wielkości poszczególnych elementów i całych konstrukcji.

MIB MESSZEUGE Germany
Rysik traserski z zeczepem, długość 150 mm
MIB MESSZEUGE Germany
Wykonana ze stali nierdzewnej klasyczna suwmiarka pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm. z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i...
MIB MESSZEUGE Germany
Suwmiarka noniuszowa do pomiarów w zakresie 0-150 mm. z dokładnością do 0,05 mm, DIN 862.
MIB MESSZEUGE Germany
Rysik 150 mm
Pozostałe produkty
Płytka frezarska pokrywana fizycznie PVD. Nie wymaga chłodzenia.Uniwersalny gatunek węglika FU25 przeznaczony do obróbki stali oraz żeliwa.
MIB MESSZEUGE Germany
Przymiar liniowy wykonany ze stali nierdzewnej, półsztywny
MIB MESSZEUGE Germany
Suwmiarka traserska ze śrubą ustalającą, Zakres pomiaru: 200 mm. Dokładność pomiaru: 0,05 mm.
FACOM
Wysokiej jakości poziomica okrągła do przykładania 50 mm FACOM DELA.3180.05.
MIB MESSZEUGE Germany
Suwmiarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-200 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która...
MIB MESSZEUGE Germany
Magnetyczny statyw pomiarowy. Siła przyciągania 60kg
MIB MESSZEUGE Germany
Suwmiarka cyfrowa MIB MESSZEUGE 150/40mm ułatwi nam wykonanie najróżniejszych prac pomiarowych, umożliwiając uzyskanie wyjątkowo precyzyjnego wyniku.
MIB MESSZEUGE Germany
Czujnik zegarowy, metalowy, w futerale o średnicy 56 mm. Niemiecka jakość.
Pokazuje 1 - 12 z 156 elementów
TeTX