Narzędzia ręczne 

W naszym sklepie znajduje się bardzo bogaty wybór podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych przyrządów i urządzeń. Oferowane przez nas narzędzia ręczne sprawdzą się w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych i fachowych warsztatach oraz spełnią potrzeby każdego domorosłego majsterkowicza.

Udostępniamy niezbędne w wielu pracach, wytrzymałe klucze różnego rodzaju – m.in. trzpieniowe, samozaciskowe, nasadowe czy też nastawne, płaskie oraz oczkowe. Oferujemy również klucze dynamometryczne, które są niezbędnym narzędziem warsztatowym i zdecydowanie ułatwiają wykonanie wielu zadań.

Kolejnymi podstawowymi i popularnymi narzędziami ręcznymi są wytrzymałe wkrętaki izolowane lub ślusarskie. Produkty tego typu oferowane przez nas wyróżniają się różnymi funkcjami oraz dodatkami, takimi jak np. wygodny schowek na bity schowany w rękojeści.

Innymi akcesoriami, niezbędnymi w warsztatach czy domach, są specjalne szczypce, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Posiadamy m.in. modele nastawne, do łamania glazury, do drutu, spawalnicze, do zaciskania wtyków czy też uniwersalne, do różnego rodzaju prac.

Co więcej, w tej kategorii znajdują się także nitownice, ściągacze łożysk, imadła, przecinaki czy nowoczesne młotki francuskie, murarskie, ślusarskie lub gumowe. Dostępne są u nas również praktycznie zaprojektowane meble warsztatowe oraz skrzynki i torby do łatwego transportu zestawu narzędzi.

Wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania oraz potrzeby, a także sprawi, że praca stanie się łatwa, przyjemna i szybka.

Dostępne marki: FACOM, BAHCO, STAHLWILLE, PROMAT, TENGTOOLSKUŹNIA oraz wiele innych.

PROJAHN
Solidny, dobrej jakości nóż łamany z chowanym ostrzem.
Sandvik Coromant
Płytka do toczenia gwintów Sandvik Coromant T-MaxⓇ U-Lock
Wysokiej jakości nóż monterski jednoostrzowy NK-506D .
ALARM WERKZEUGE
Zestaw znaczników grawerowanych maszynowo dla przedmiotów z wytrzymałością od 600-800 N/mm2. Twardość grawury wynosi 58-60 HRC.
PROMAT
Zestaw 9 długich odgiętych kluczy imbusowych jedna ze stron została zakończona kulką. Każdy klucz jest pokryty innym kolorem w celu ułatwienia doboru rozmiaru.
ALARM WERKZEUGE
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
FACOM
Wkrętak FACOM PH4 10x200 Enduro z długim grotem do śrub położonych w trudno dostępnych miejscach . Wykonany z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów.
ALARM WERKZEUGE
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
PROJAHN
Uniwersalny wkrętak krzyżakowy 6-w-1 renomowanej niemieckiej firmy PROJAHN. Do 6 rodzajów łbów (Phillips PH 1, 2, 3, Pozidriv PZ 1, 2, 3). Norma VDE, 1000V, EN 60900. Długość...
ALARM WERKZEUGE
Szczypce służące do łamania płytek tzw. papugi. Wąskie szczęki pozwalają na precyzyjną pracę.
KUŹNIA
Wysokiej jakości klucz wyprodukowany w Polsce
KUŹNIA
Wysokiej jakości klucz wyprodukowany w Polsce
Nóż wysuwany z ostrzem łamanym o szerokości 18mm.
ALARM WERKZEUGE
Znacznik automatyczny z wkładem grafitowym 2,8mm, nasadka z wbudowaną temperówką. Zastosowanie do wszytkich powierzchni szorstkich i gładkich. Przeznaczony do branży budowalnej...
PROJAHN
Zestaw 9 kluczy trzpieniowych z końcówką kulistą do szybkich i bezpiecznych prac w trudno dostępnych miejscach. 
ALARM WERKZEUGE
Wersja z jednym kołem tnącym i dwoma przeciwległymi kołami prowadzącymi. Nadaje się do cięcia rur ze stali i stali kwasoodpornych.
PROJAHN
Uniwersalny wkrętak z grzechotką + 10 bitów schowanych w rękojeści renomowanej, niemieckiej firmy PROJAHN. Doskonały na prezent.  
ALARM WERKZEUGE
Profesjonalny zestaw kluczy imbusowych z głowicą kulową, wykonane z wysokiej jakośći stali zapewniająca precyzje.
MILWAUKEE
Taśma miernicza MILWAUKEE  CONTRACTOR 5m miara zwijana. Dwustronna nylonowa ochrona dla maksymalnej wytrzymałości, ochrony przed zanieczyszczeniami, kurzem, wodą.
Sandvik Coromant
Płytka do profilowania Sandvik Coromant - CoroCutⓇ 1-2
FACOM
Wysokiej jakości klucz trzpieniowy 6-kątny, 2,5 mm FACOM 84TZA.2.5.
Pokazuje 1 - 30 z 419 elementów