Ręczne 

W naszym sklepie znajduje się bardzo bogaty wybór podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych przyrządów i urządzeń. Oferowane przez nas narzędzia ręczne sprawdzą się w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych i fachowych warsztatach oraz spełnią potrzeby każdego domorosłego majsterkowicza.

Udostępniamy niezbędne w wielu pracach, wytrzymałe klucze różnego rodzaju – m.in. trzpieniowe, samozaciskowe, nasadowe czy też nastawne, płaskie oraz oczkowe. Oferujemy również klucze dynamometryczne, które są niezbędnym narzędziem warsztatowym i zdecydowanie ułatwiają wykonanie wielu zadań.

Kolejnymi podstawowymi i popularnymi narzędziami ręcznymi są wytrzymałe wkrętaki izolowane lub ślusarskie. Produkty tego typu oferowane przez nas wyróżniają się różnymi funkcjami oraz dodatkami, takimi jak np. wygodny schowek na bity schowany w rękojeści.

Innymi akcesoriami, niezbędnymi w warsztatach czy domach, są specjalne szczypce, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Posiadamy m.in. modele nastawne, do łamania glazury, do drutu, spawalnicze, do zaciskania wtyków czy też uniwersalne, do różnego rodzaju prac.

Co więcej, w tej kategorii znajdują się także nitownice, ściągacze łożysk, imadła, przecinaki czy nowoczesne młotki francuskie, murarskie, ślusarskie lub gumowe. Dostępne są u nas również praktycznie zaprojektowane meble warsztatowe oraz skrzynki i torby do łatwego transportu zestawu narzędzi.

Wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania oraz potrzeby, a także sprawi, że praca stanie się łatwa, przyjemna i szybka.

Dostępne marki: FACOM, BAHCO, STAHLWILLE, PROMAT, TENGTOOLSKUŹNIA oraz wiele innych.

PROJAHN
Solidny, dobrej jakości nóż łamany z chowanym ostrzem.
Sandvik Coromant
Płytka do toczenia gwintów Sandvik Coromant T-MaxⓇ U-Lock
Wysokiej jakości nóż monterski jednoostrzowy NK-506D .
ALARM WERKZEUGE
Zestaw znaczników grawerowanych maszynowo dla przedmiotów z wytrzymałością od 600-800 N/mm2. Twardość grawury wynosi 58-60 HRC.
FACOM
Wkrętak FACOM PH4 10x200 Enduro z długim grotem do śrub położonych w trudno dostępnych miejscach . Wykonany z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów.
FACOM
Nasadka trzpieniowa izolowana 6mm FACOM RT.6AVSE
ALARM WERKZEUGE
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
ALARM WERKZEUGE
Szczypce służące do łamania płytek tzw. papugi. Wąskie szczęki pozwalają na precyzyjną pracę.
Pokazuje 1 - 12 z 407 elementów
TeTX