Osprzęt i akcesoria 

Specjalistyczne frezy trepanacyjne oraz korony wiertnicze, bardzo solidne i wytrzymałe dłuta, groty czy szpicaki, ostre brzeszczoty, a także wysokiej jakości taśmy i krążki ścierne – oferujemy bogaty wybór rozmaitych akcesoriów do elektronarzędzi.

Oferujemy również akumulatory i ładowarki, które będą niezbędne do prawidłowej pracy wielu urządzeń. W asortymencie posiadamy również zestawy czy specjalne adaptery. Na oferowane przez nas akcesoria do elektronarzędzi składają się także bardzo solidne koronki diamentowe oraz otwornice, które sprawdzą się razem z wieloma szlifierkami czy wiertarkami. Ten osprzęt do elektronarzędzi pomoże w profesjonalnym wykonaniu otworów w różnych materiałach – od styropianu, po drewno, metalowe blachy, a nawet granitowe czy marmurowe płyty.

Odpowiednio zaopatrzą się w naszym sklepie zarówno osoby prywatne, małe warsztaty, jak i duże firmy z branży budowlanej. Szczególnie zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty tarcz tnących, które spełnią wszelkie oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Polecamy również tarcze diamentowe, które umożliwiają skuteczne cięcie m.in. betonu, glazury, asfaltu, kamienia czy elementów metalowych. Proponujemy także inne akcesoria, np. modele widiowe, które w zależności od modelu, pomogą w obróbce skrawaniem elementów drewnianych.

Aby właściwie przygotować się na różne warunki pracy, warto sprawdzić naszą propozycję lampek, latarek i czołówek. Posiadamy również inne akcesoria do elektronarzędzi, dzięki którym praca z nimi będzie wydajniejsza i szybsza. Polecamy także m.in. uchwyty magnetyczne, różnego rodzaju zestawy z bitami do wymagających zadań czy wielofunkcyjne produkty FEIN Multimaster, które umożliwiają m.in. zdzieranie kleju czy masy szpachlowej, usuwanie fug, piłowanie czy także cięcie lub szlifowanie.

Wszystkie oferowane przez nasz sklep akcesoria pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, co do ich wysokiej jakości i niezawodności. Wybierz osprzęt do elektronarzędzi spełniający wymagania i potrzeby – w razie problemów chętnie doradzimy i pomożemy.

Dostępne marki: MILWAUKEE, FEIN, BOSCH, PROJAHN, METABO, MAKITA, FESTOOL, DREMEL.

Norton
Tarcza do szlifowania NORTON z profesjonalnej serii VULCAN. Odpowiednia do stali, stali nierdzewnej, żeliwa i kamienia.
BAHCO
Praktycznie niełamliwy brzeszczot bimetaliczny, z uzębieniem bardzo precyzyjnie szlifowanym. Brzeszczot ręczny do metalu 300 mm, 32 zębów na cal.
FANAR
Narzynka do dobrze obrabialnych skrawaniem metali, do stali zwykłej, stali niskostopowej i konstrukcyjnej, żeliwa, metali niezależnych, cynku, stopów magnezu i termoplastycznych...
MILWAUKEE
Marker Milwaukee standardowa końcówkaBrak możliwości wyschnięcia przez 72 godziny po otwarciu
Pozostałe produkty
Wiertło do muru, betonu, cegły.
Norton
Ściernica listkowa trzpieniowa NORTON 40x20x6mm, gr. P60. R207, 10szt.
Norton
Ściernica listkowa NORTON do szlifowania metalu i drewna, usuwania rdzy/farb, usuwania naddatku materiału, wygładzania spoin, fazowania krawędzi.
FESTOOL
Papier ścierny nadający się do szlifierek oscylacyjnych FESTOOL Rubin
Pokazuje 1 - 12 z 591 elementów
TeTX