Pneumatyka 

Coraz częściej urządzenia i przyrządy wykorzystujące sprężone gazy są wybierane przez naszych Klientów i zdają się powoli wypierać produkty wykorzystujące zasilanie elektryczne. Narzędzia pneumatyczne obecne są dzisiaj w wielu różnych przedsiębiorstwach i warsztatach, m.in. dzięki temu, że mają większą żywotność od ich elektrycznych odpowiedników. Dzięki nowoczesnej technologii stworzono niezawodne urządzenia, które wykorzystują gaz pod ciśnieniem, do wydajnej, niezawodnej pracy – są to np. szlifierki, wiertarki, wkrętarki, a nawet klucze pneumatyczne.

 

Mają wiele różnych zalet, dzięki którym przewyższają w wielu aspektach odpowiedniki elektryczne. Do tych zalet można zaliczyć np.:

  • Relatywnie cichą pracę urządzeń zasilanych sprężonym gazem.
  • Lekkość – nie wymagają dużej liczby elementów niezbędnych dla narzędzi zasilanych elektrycznie, co przekłada się na niższą wagę i możliwość prostszego transportu. Nie wymagają tyle siły, zatem pozwalają na dłuższą i wydajniejszą pracę.
  • Większe bezpieczeństwo – nie wywołują iskier i mają mniejsze ryzyko awarii czy powstawania usterek.
  • Uniwersalność i możliwość pracy w różnych warunkach – mogą być wykorzystywane m.in. w środowiskach wilgotnych, czy wśród łatwopalnych materiałów.

 

W naszym asortymencie znajduje się szereg narzędzi tego typu. Młot udarowy, pistolet natryskowy, nitownica, szlifierka, wkrętarka czy wiertarka pneumatyczna – to tylko część urządzeń, które znajdują się w naszym asortymencie. Posiadamy również szereg różnych akcesoriów, takich jak np. szybkozłączki, naolejacze, smarownice, specjalny olej czy wytrzymałe przewody spiralne.

Postaw na wysoką jakość, niezawodność oraz bezpieczeństwo i wybierz oferowane w tej kategorii nowoczesne narzędzia pneumatyczne.

Dostępne marki: METABO, INGERSOLL RAND, ARCHIMEDES, SCHNEIDER, WALTER, AIRCRAFT DRUCKLUFTTECHNIK, TENGTOOLS

Pozostałe produkty
Wydmuchowy pistolet pneumatyczny wykonany z aluminiowego odlewu ciśnieniowego.
AIRCRAFT DRUCKLUFTTECHNIK
Poliuretanowy przewód spiralny przeznaczony do podłączania narzędzi do instalacji pneumatycznej.
METABO
Naolejacz o ciśnieniu wlotowym: 14 bar
METABO
Młot pneumatyczny jest idealny do usuwania tynku i płytek ceramicznych oraz podkuwania.
METABO
Praktyczny zestaw narzędzi pneumatycznych do uniwersalnego zastosowania w warsztacie
METABO
Szybkozłączka z króćcem na wąż średnica 6 mm
METABO
Olej przeznaczony jest do smarowania narzędzi pneumatycznych
METABO
Do stosowania z wszystkimi dostępnymi materiałami piaskującymi, uniwersalne zastosowanie, idealne do małych powierzchni.
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
TeTX