Spawalnictwo 

W celu prawidłowego i trwałego połączenia różnego rodzaju materiałów metalowych, należy korzystać z zapewniających bezpieczeństwo i wysoką jakość spoiw, specjalistycznych urządzeń, akcesoriów i materiałów spawalniczych.

Spawalnictwo jest działem przemysłu, w którym stale pojawiają się innowacyjne rozwiązania i używane zostają ciekawe patenty i technologie. Nowoczesne urządzenia spawalnicze oraz specjalne materiały pozwalają na efektywniejszą oraz szybszą pracę.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. przemysłowe półautomaty, modele inwertorowe, a nawet odporne i trwałe agregaty trójfazowe. W podkategorii dotyczącej materiałów, znajdują się m.in. specjalistyczne druty i pręty, które ułatwią łączenie np. stali nierdzewnych, miedzi czy niklu lub tytanu. Polecamy również rozmaite akcesoria spawalnicze, takie jak np. wysokiej jakości, wytrzymałe uchwyty czy podajniki, węże wspomagające przepływ tlenu, zaciski biegunowe a nawet zestawy jezdne oraz prostowniki.

Udostępniamy również produkty służące do profesjonalnego lutowania, takie jak np. nasadki punktowe, pasty, dysze czy wysokowydajne urządzenia. Co więcej, nasza kompleksowa oferta obejmuje także artykuły niezbędne do metody gazowej. Oprócz niezawodnych palników, posiadamy również solidne przewody, bezpieczniki, manometry i reduktory do butli czy szeroki wybór nasadek. W celu właściwej ochrony, polecamy dobrać przyłbice, rękawice lub kaptury skórzane, które także znajdują się w naszej ofercie.

Wszelkie urządzenia czy akcesoria pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Lincoln Electric, Bester, Harris, Esab, Gen Set, Stanley, Hitachi, Madejski, STB, Eisemann czy Perun i Pomet 2. W razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

ESAB
Dysza prosta przeznaczona do uchwytów USMGa 406 starego typu, przykręcana na tulejkę izolacyjną.
MADEJSKI
Wąż do p ciekłego propanu-butanu (LPG), gazu ziemnego (CNG) oraz mieszanki metyloacetylenu i propandienu (MPS).
MADEJSKI
Wąż do przepływu acetylenu przy spawaniu i cięciu.
ESAB
Elektrody ESAB do spawania konstrukcji ze stali o podwyższonej wytrzymałości (Re <_ 420 MPa).
ESAB
Elektrody do spawania ESAB konstrukcji ze stali o podwyższonej wytrzymałości (Re <_ 420 MPa).
OCIM
Proponujemy Państwu wysokiej jakości i trwałości uchwyt spawalniczy, wykonany z podzespołów i technologii amerykańskiej firmy Thermadyne w europejskiej firmie OCIM. Obecnie...
LINCOLN ELECTRIC
OMNIA 46 3,2X350 to elektrody rutylowe ogólnego przeznaczenia, doskonałe zarówno dla majsterkowiczów jak i profesjonalistów . Nadają się do spawania we wszystkich pozycjach....
GCE (Gas Control Equipment)
Dysza tnąca pierścieniowa 100 -200 mm
GCE (Gas Control Equipment)
Do palnika inżektorowego Dragon, Dragon wygięty, Combi 7, Combi 7 Select w wersji zasilanej acetylenem
ESAB
Elektroda średnio otulona o otulinie rutylowej z dodatkiem celulozy o bardzo dobrych właściwościach spawalniczych.
Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów
TeTX