Młotki 

Młotek to jedno z najstarszych i najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Młotki są wykonywane ze stali narzędziowej, ich rąb i bijak poddaje się obróbce cieplnej, która nadaje im odpowiednie właściwości mechaniczne. Natomiast trzonek wykonuje się z drewna lub włókna węglowego. Można wyróżnić kilka rodzajów młotków, m.in.: ślusarski, murarski, ciesielski, francuski, bezodrzutowy, do pobijania.

Dostępne marki: FACOM, BAHCO, GEDORE, KUŹNIA, PROMAT, TENGTOOLS.

KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 0,80 kg z trzonkiem z drzewa bukowego. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, lakierowany trzonek przedłuża żywotność narzędzia.
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 2 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, a lakierowany trzonek przedłuża żywotność narzędzia. 
FACOM
Młotek ślusarski o masie 0,58 kg z bezpiecznym ergonomicznym trzonkiem wykonanym z wysokiej jakości materiałów.
TENGTOOLS
Młotek montażowy poliuretanowy o masie 0,98 kg marki TENGTOOLS w kolorze czarnym. Dzięki zastosowaniu drobnych cząstek stalowych lepiej tłumi odbicia podczas uderzania.
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 0,30 kg z ergonomicznym trzonkiem wykonanym z drzewa bukowego. Trzonek jest lakierowany przez co przedłuża żywotność narzędzia.
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 0,30 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, dodatkowa osłonka z tworzywa PCV, chroni część trzonka w przypadku osunięcia...
KUŹNIA
Młotek murarski - forma berlińska. Chropowaty obuch nie ślizga się po powierzchni materiału pobijanego, a trzonek ze stali sprawia że narzędzie jest trwałe. Ergonomiczna...
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 0,80 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, dodatkowa osłonka z tworzywa PCV, chroni część trzonka w przypadku osunięcia...
37,42 zł
4-10 dni roboczych
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 0,50 kg z trzonkiem z drzewa bukowego. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, lakierowany trzonek przedłuża żywotność narzędzia.
23,46 zł
4-10 dni roboczych
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 1 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, a lakierowany trzonek przedłuża żywotność narzędzia. 
37,62 zł
4-10 dni roboczych
KUŹNIA
Młotek ślusarski o masie 2 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, dodatkowa osłonka z tworzywa PCV, chroni część trzonka w przypadku osunięcia głowni...
70,33 zł
4-10 dni roboczych
PROMAT
Młotek gumowy z wytłumionym odbiciem powoduje lżejszą pracę z materiałem, dodatkowo trzonek z drewna jesionu powoduje jego trwałość.
18,44 zł
4-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
TeTX