Filtrowanie

Producent
Zasilanie
Akumulator

Raty Santander

Elektronarzędzia oscylacyjne FEIN 

Nr. 1 spośród oscylujących elektronarzędzi.  Perfekcyjnie do każdego zastosowania – FEIN MultiMaster.

Zestawy FEIN MultiMaster – QUICK START,  TOP oraz Top EXTRA, jak również w wersji akumulatorowej – są dostosowane do indywidualnych potrzeb zarówno osób początkujących w branży, jak i profesjonalistów.

Oprócz zestawów można dodatkowo zakupić szeroką gamę osprzętu i akcesoriów do urządzeń FEIN MultiMaster , MultiTalent
. Oryginalne akcesoria FEIN zapewnią optymalne wykorzystanie bogatych możliwości i wydajności narzędzia FEIN MultiMaster. Wytrzymałe narzędzia wykonane z wysokiej klasy materiałów są projektowane i produkowane bezpośrednio w zakładzie FEIN. Dzięki temu możesz cieszyć się niezniszczalną jakością FEIN "Made in Germany" począwszy od silnika, a skończywszy na akcesoriach.

FEIN MultiMaster zachwyca optymalnymi efektami pracy w różnych obszarach zastosowania – od prac wykończeniowych i remontowych, poprzez remonty jachtów, po naprawy samochodów. Aby umożliwić perfekcyjne wykonanie za pomocą FEIN MultiMaster naprawdę każdej pracy, firma FEIN posiada w swej ofercie bogaty wybór akcesoriów stworzonych specjalnie do poszczególnych zastosowań i różnych materiałów.

 fein_multimaster_pi%C5%82owanie-0.pngfein_multimaster_zdzieranie-1.pngfein_multimaster_skrobanie-2.pngfein_multimaster_usuwanie_fug-3.png
Piłowanie
ZdzieranieSkrobanieUsuwanie fug
SzlifowaniePolerowanieCięcieWyposażenie ogólne

FEIN MultiMaster osprzęt - Piłowanie

FEIN MultiMaster osprzęt - Zdzieranie

FEIN MultiMaster osprzęt - Skrobanie

FEIN MultiMaster osprzęt - Usuwanie fug

FEIN MultiMaster osprzęt - Szlifowanie

FEIN MultiMaster osprzęt - Polerowanie

FEIN MultiMaster osprzęt - Cięcie

FEIN MultiMaster osprzęt - Wyposażenie ogólne

FEIN
Uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z najbogatszym zestawem akcesoriów do szerokiego spektrum zastosowań, o mocy 350W.
FEIN
Fein MultiTalent Start to uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z podstawowym wyposażeniem do szlifowania i cięcia.
FEIN
Wydajny, uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych w wersji akumulatorowej z QuickIN i zestawem akcesoriów do szerokiego spektrum zastosowań.
FEIN
Uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z QuickIN oraz podstawowym wyposażeniem do szlifowania i cięcia, w wersji akumulatorowej.
FEIN
Uniwersalny system do prac wykończeniowych i remontowych z zestawem akcesoriów do szerokiego spektrum zastosowań
1 120,39 zł
4-10 Dni Roboczych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
TeTX