Raty Santander

Lista produktów producenta: KARCHER

KARCHER jest globalnie działającą niemiecką firmą, znaną z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata. Oferta firmy Kärcher podzielona jest na dwie grupy: Home & Garden i Professional.

Alfred Kärcher GmbH to rodzinna firma produkcyjna, założona przez młodego inżyniera Alfreda Kärchera w 1935 w Niemczech. Na początku istnienia firmy produkcja obejmowała ogrzewacze na gorące powietrze dla przemysłu lotniczego. Po II wojnie światowej firma Kärcher produkowała także sprzęty dla gospodarstw domowych spawane z łusek po amunicji (np. kosze na śmieci, zbiorniki) oraz piecyki grzejne i kuchenki. Jednak znaczącym dla przyszłości firmy był rok 1950, kiedy to firma opatentowała pierwsze w Europie czyszczące urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody - DS 570. Po raz pierwszy urządzenie to zostało zaprezentowane publicznie na targach w Hanowerze w 1951. Jednak musiało upłynąć jeszcze kilka lat, aby potencjalni profesjonalni odbiorcy przekonali się jak bardzo przydatne mogą być wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące. Wzrost zainteresowania tymi urządzeniami przypadł na lata 1954-1966.


W roku 1978 zakończono produkcję generatorów pary, które przez wiele lat były wykorzystywane zarówno w transporcie, jak i w budownictwie i nawet produkcji rolnej, gdzie zastępowały chemiczne środki ochrony roślin. Kolejną datą przełomową dla Alfred Kärcher GmbH okazał się rok 1984, kiedy to wyprodukowano w firmie pierwsze na świecie urządzenie czyszczące dla prywatnego odbiorcy. Tym samym firma Alfred Kärcher GmbH wykreowała całkowicie nowy segment rynku - rynek konsumencki dla wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących. Od tej pory firma działa już "dla czystego świata", zajmując się produkcja i sprzedażą urządzeń czyszczących.


Oferta firmy Kärcher podzielona jest na dwie grupy:


  • Home & Garden - skierowaną do prywatnego odbiorcy, obejmującą: myjki wysokociśnieniowe, pompy, systemy odwadniania, zamiatarki, odkurzacze, szczotki elektryczne, myjki do okien, froterki, parownice, odkurzacze parowe, stanowiska do prasowania, środki czyszczące i pielęgnujące

  • Professional - urządzenia do bardziej wymagających zastosowań profesjonalnych, obejmującą: myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze, urządzenia ekstrakcyjne, dmuchawy, parownice, automaty do wykładzin, szorowarki automatyczne, zamiatarki, odśnieżarki, systemy czyszczące dla przemysłu, środki czyszczące i pielęgnujące

Więcej
KARCHER
Klasyczny proszek do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania.
429,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Preparat do mycia wysokociśnieniowego. Łagodny w stosunku do czyszczonych materiałów. Usuwa silne zabrudzenia olejowe, tłuszczowe i mineralne. Doskonały do mycia pojazdów,...
207,87 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Aktywny środek czyszczący na bazie naturalnego mydła do polerek i szorowarek o pH równym 9,2.
162,19 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Dysza do okien dokładnie czyści szklane powierzchnie przy pomocy parownicy. Dzięki temu parownice Kärcher są bardziej wszechstronne i dokładnie czyszczą okna i lustra.
68,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Dysza o kącie spryskiwania 25°. Płaski strumień wysokociśnieniowy o dużej wydajności powierzchniowej oraz dobrej sile odspajania brudu.
48,15 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Doskonała do czyszczenia szczelin, rogów, krawędzi i innych trudnodostępnych miejsc.
29,88 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Dysza ręczna ze szczeciną do czyszczenia niewielkich powierzchni np. kabiny prysznicowe, płytki ścienne itp. Przeznaczona do pracy z lub bez powłoczki z mikrofibry.
KARCHER
Dysza rotacyjna wytwarza obracający się strumień punktowy.
KARCHER
Szybkie i wygodne przełączanie strumienia dyszy. Możliwość wyboru pomiędzy wysokociśnieniowym strumieniem punktowym (0°), płaskim (25°) oraz niskociśnieniowym strumieniem...
207,96 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Skuteczny i ekologiczny odkurzacz z linii eco!efficiency. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując wydajność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy...
1 230,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Filtr cartridge z nano-powłoką redukuje spadki siły ssania, zapewnia lepsze zatrzymywanie pyłu.
KARCHER
Przyjazny dla środowiska gotowy do użycia środek do codziennego czyszczenia sanitariatów.
KARCHER
Gotowy do użycia środek do czyszczenia powierzchni. Szybko wysycha i nie pozostawia smug.
KARCHER
Gotowy do użycia środek do czyszczenia szkła. Szybko wysycha i nie pozostawia smug. Odpowiedni również do powierzchni plastikowych (np.mebli)
KARCHER
Kolanko wykonane jest z tworzywa sztucznego. Służy do łączenia węża ssącego z rurą lub akcesoriami o średnicy 40, z systemem clip.
KARCHER
Nowa kompaktowa szorowarka BR 35/12 C Bp Pack to wyjątkowo zwrotne i mobilne urządzenie, najlżejsze w swojej klasie (jest o około 35% lżejsze od urządzeń konkurencyjnych).
13 758,01 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Do szybkiego usuwania osadów wapna, na bazie kwasu solnego. Z łatwością rozpuszcza utwardzone resztki wapnia i środków czyszczących oraz zapewnia trwałą ochronę antykorozyjną....
KARCHER
Przeznaczony do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego w pomieszczeniach sanitarnych. Usuwa osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego, oraz tłuszczu i białek....
163,10 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Długa lanca kątowa do łatwego czyszczenia trudnodostępnych miejsc.
197,19 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Lanca Vario-power umożliwia płynną regulację strumienia wody od niskociśnieniowego do wysokociśnieniowego poprzez przekręcanie lancy.
107,81 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Miękka szczotka uniwersalna do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Z miękką szczeciną, okalającym pierścieniem ochronnym, nakrętką oraz gumowym padem.
69,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Tuleja redukcyjna do węża odkurzacza KARCHER o średnicy C-40
KARCHER
Tuleja redukcyjna ze średnicy C-40 na C-35.
KARCHER
Myjka ciśnieniowa zimnowodna przeznaczona do prac czyszczących w warsztatach samochodowych, w rzemiośle, handlu, małych przedsiębiorstwach, firmach sprzątających i usługowych...
KARCHER
Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z solidnym 4–biegunowym, niskoobrotowym silnikiem jednofazowym o wyjątkowo długiej żywotności. 
6 150,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Wyjątkowo skuteczne, trwałe i niezawodne urządzenie, które doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Przeznaczone jest do usuwania uporczywych zabrudzeń i długotrwałych,...
7 999,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z solidnym 4–biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem trójfazowym o wyjątkowo długiej żywotności.
6 089,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Urządzenie wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach.
15 498,00 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Urządzenie z linii Standard w klasie K 2 jest wyjątkowo mobilne, lekkie, wygodne w transporcie i manewrowaniu.
274,38 zł
4-10 dni roboczych
KARCHER
Urządzenie z linii Standard w klasie K 2 jest wyjątkowo mobilne, lekkie, wygodne w transporcie i manewrowaniu. W zestawie do czyszczenia samochodów.
499,00 zł
4-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 30 z 165 elementów
--->