Urządzenia czyszczące 

Niezależnie od tego, czy mowa jest o domu, biurze, zakładzie przemysłowym czy centrum handlowym, każdy z tych budynków wymaga odpowiedniego czyszczenia, aby wyglądał estetycznie. Dom i firma wymagają utrzymania w nich czystości, natomiast ogród – odpowiedniej pielęgnacji. Na jedno i drugie składa się cały szereg czynności warunkujących konieczność użycia różnego rodzaju maszyn i środków czyszczących.

Asortyment naszego sklepu internetowego dzieli się na profesjonalne urządzenia stosowane głównie w przemyśle na halach wielkopowierzchniowych oraz na szereg maszyn do użytku domowego. Podobnie jest z pielęgnacją zieleni.

Bez względu na rozmiary ogrodu czy też innego elementu architektury zieleni, na stronie sklepu slet24.pl każdy znajdzie wysokiej jakości sprzęt w zróżnicowanych cenach, dostosowany do indywidualnych potrzeb. W zależności od potrzeb, oferujemy między innymi myjki ciśnieniowe, parownice, odkurzacze, szorowarki, zamiatarki, środki czyszczące oraz różnego rodzaju akcesoria. Takie zróżnicowanie asortymentu gwarantuje dostosowanie do potrzeb każdego klienta.

Wybierając maszyny czyszczące do naszego asortymentu nie uznawaliśmy kompromisów. Zdecydowaliśmy się wyłącznie na sprawdzonych producentów, których urządzenia są wykorzystywane i cenione w Polsce lub na całym świecie. Są to chociażby takie marki, jak KARCHER, KRANZLE, STIHL, VIKING, STIGA, HITACHI, MAKITA, KRAUSE, ACAR.

KARCHER
Szybkoschnący preparat do czyszczenia dywanów i mebli tapicerowanych
CLINEX EXPERT+
Profesjonalny preparat do prania dywanów i tapicerki o pojemności 1 l.
KARCHER
Środek Karcher Rm 503 nadaje się do czyszczenia wszystkich szklanych powierzchni. Doskonale usuwa uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i zanieczyszczenia emisyjne.  
KARCHER
Płyn Karcher RM 500 nadaje się do czyszczenia wszystkich szklanych powierzchni. Usuwa uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i zanieczyszczenia emisyjne. Nie pozostawia smug.
Pozostałe produkty
Balsam nadaje się do wszystkich rodzajów lakieru.
Pozostałe produkty
Szampon samochodowy, który efektywnie zmywa najtrudniejsze zabrudzenia i osady oraz nabłyszcza karoserię.
CLINEX EXPERT+
Niezwykle dokładnie czyści powierzchnie szklane bez użycia detergentów
Pozostałe produkty
Doskonały preparat do usuwania tlenków powstających na powierzchni metalu
BOSCH
Oryginalny worek na pył do profesjonalnego pasujący do odkurzacza BOSCH GAS 20L.
KARCHER
Papierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe. Aprobata BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 5 sztuk.
CLINEX EXPERT+
Płyn do mycia szkła. Nie pozostawia smug i zacieków na czyszczonej powierzchni.
CLINEX EXPERT+
Delikatne a zarazem skuteczne mydło w płynie do stosowania w restauracjach, hotelach, punktach użyteczności publicznej, domach. Mydło jest mieszaniną łagodnych substancji myjących.
CLINEX EXPERT+
Płyn do mycia grilli i piekarników. Preparat o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień.
Pozostałe produkty
Przeznaczona do mycia szyb i karoserii samochodowych, jaśniejsza strona gąbki przeznaczona do zmywania owadów z karoserii i szyb samochodowych.
KARCHER
Antypoślizgowa emulsja na bazie wosku do regeneracji i odświeżania wcześniej naniesionych powłok, np.: RM 740, RM 742.
KARCHER
Papierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe, z aprobatą BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 10 szt.
KARCHER
Wysoce skoncentrowany głęboko działający środek czyszczący tłuszcze, oleje i smary, do urządzeń wysokociśnieniowych. Usuwa najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. olej, tłuszcze,...
Pozostałe produkty
Przywraca nowy wygląd plastikowym zderzakom, spojlerom oraz zewnętrznym listwom.
KARCHER
Pianowy preparat o nowej, ulepszonej formule aktywnie rozpuszczający brud. Przeznaczony jest do mycia pojazdów, przyczep i łodzi.
KARCHER
Odplamiacz do wszelkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Skutecznie usuwa olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów.
CLINEX EXPERT+
Delikatna piana aktywna do mycia ręcznego i bezdotykowego. Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe.
CLINEX EXPERT+
Preparat do usuwania owadów i zabrudzeń organicznych
KARCHER
Środek konserwujący nadający całemu pojazdowi długotrwały połysk i perlisty efekt.
KARCHER
Papierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe, z aprobatą BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 10 szt.
KARCHER
Nowy preparat do czyszczenia drewna o unikalnej formule 3 w 1 niezawodnie usuwa brud, pielęgnuje i chroni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami...
CLINEX EXPERT+
Gotowy do użycia preparat do usuwania wszelkiego typu tłustych i olejowych zabrudzeń. Dzięki zdolności do emulgowania tłuszczu, rozpuszcza silne i uporczywe zabrudzenia olejowo...
KARCHER
Zestaw składa się z: 2 miękkich ściereczek podłogowych, 1 miękkiej powłoczki na dyszę ręczną o dużej chłonności do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni i 1 ściereczki do...
KARCHER
Ssawka szczotkowa do kaloryferów DN 32, Karcher
STIHL
Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem.
Pokazuje 1 - 30 z 129 elementów