Raty Santander

Lasery 

Lasery to urządzenia najczęściej stosowane przy pracach wykończeniowych. Dzięki dobrze widocznej wiązce oraz mechanizmowi samopoziomującym lasery umożliwiają sprawne poziomowanie, wyrównywanie, ustawianie pod kątem prostym czy też sprawdzania punktów wysokości i dokładnej niwelacji. W ofercie sklepu internetowego slet24.pl dostępne są trzy rodzaje laserów: liniowy, rotacyjny i punktowy.

Dostępne marki: BOSCH, BMI, GEO FENNEL.

BOSCH
Laser 3-punktowy horyzontalny i wertykalny posiada funkcję automatycznej niwelacji, przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych.
GEO FENNEL
Nowoczesny laser krzyżowy w super cenie z serii Ecoline niemieckiej marki GEO FENNEL w zestawie ze statywem. Gotowy komplet do przyspieszenia prac wykończeniowych.
BOSCH
Laser krzyżowo-punktowy Bosch GCL 2-15 G to urządzenie zaprojektowane w nowoczesnej technologii wiązki światła zielonej, która zapewnia do 4 razy większą widoczność pola linii w...
Promocja cenowa kończy się za:
1 029,00 zł
1 054,00 zł
od ręki
GEO FENNEL
Dokładny i wytrzymały niwelator optyczny marki geo-FENNEL z dużym powiększeniem i klarownym obrazem. Zestaw gotowy do pracy z łatą 5m i statywem.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów