tytulowe-2

Piła składana do drewna – dla ogrodników, turystów, wędkarzy…

Planując zestaw narzędzi ogrodowych czy zbierając wyposażenie na górską wyprawę warto zaopatrzyć się w piłę składaną. Jednym z najbardziej popularnych modeli w tym zakresie jest piła Bahco Laplander. O jakości tej piły świadczą nie tylko dane techniczne, ale także fakty – jest na wyposażeniu brytyjskich wojsk specjalnych SAS i na liście wyposażenia NATO.

Czytaj więcej …

fein-ascm

Wiercenie w metalu – z nowymi wiertarko-wkrętarkami FEIN

W maju do sprzedaży trafiła nowa gama wiertarko-wkrętarek akumulatorowych FEIN, a wśród nich FEIN ASCM 18 QM, które gwarantują wyraźnie lepsze wiercenie w metalu, gwintowanie i wkręcanie. Dzisiaj przyjrzymy się nieco bliżej FEIN ASCM 18 QM.

Czytaj więcej …

Tick2

TICK™ – nowy wymiar kontroli narzędzi dostępny już wkrótce

Ile razy zdarzyło Ci się zgubić narzędzia lub po prostu zostały one ukradzione? Jest to niestety częsty przypadek, zwłaszcza gdy ilość wyposażenia i korzystających z niego pracowników jest spora. A gdyby tak móc zabezpieczyć się przed stratą? Poznaj kolejną odsłonę innowacyjnej technologii Milwaukee, która pomoże Ci precyzyjnie kontrolować Twój sprzęt.

Czytaj więcej …

p-21-speed-n-speed-magnet

Cięcie płytek – z RUBI zrobisz to jedną ręką!

Układanie płytek ceramicznych to nie tylko ich właściwe wypoziomowanie. Inną nieodzowną czynnością, z którą mierzy się każdy glazurnik jest cięcie płytek. Dla fachowców to chleb powszedni, natomiast dla amatorów jest to nierzadko prawdziwa zagwozdka.

Czytaj więcej …