Pierwsza w branży szlifierka sieciowa z silnikiem bezszczotkowym – HITACHI G13VE WQ

Szlifowanie czy cięcie to dla fachowcy chleb powszedni. Jednak aby pracy była efektywna warto wybrać jak najlepsze narzędzia. Wśród dostępnych na rynku szlifierek kątowych zdecydowanie wyróżnia się szlifierka Hitachi G13 VE WQ. Silnik bezszczotkowy i zasilanie z sieci? Tak, z Hitachi jest to możliwe.

Co wyróżnia szlifierkę HITACHI G13VE WQ?

Czytaj więcej …

O czym pamiętać jesienią w ogrodzie?

Coraz niższe temperatury, kolorowe liście spadające z drzew to oznaki, że nadszedł czas jesiennych porządków w ogrodzie.

O czym pamiętać jesienią w ogrodzie?

Jesienne porządki warto zacząć od zebrania liści z trawnika. Wbrew pozorom nie tworzą one warstwy ochronnej, a barierę uniemożliwiającą trawie odpowiednie oddychanie, co w rezultacie może doprowadzić do jej zniszczenia.

Czytaj więcej …

Zapraszamy na 35 urodziny!

35 urodziny SLET

1 września jak co roku ma dla nas szczególne znaczenie. W tym roku jest to dzień tym bardziej wyjątkowy, gdyż nasza firma obchodzi 35 urodziny!

W dniu jubileuszu SLET organizujemy dla Was promocję na wybrane produkty z naszej oferty:

STIHL, VIKING, KARCHER, BOSCH, MAKITA, METABO, HITACHI, MILWAUKEE, FEIN, RUBI, STAHLWILLE, FACOM, BAHCO, KRANZLE, KRAUSE, LINCOLN ELECTRIC, ESAB

W tym dla nas uroczystym dniu tj. 1 września w godzinach 8.30 – 16.00 zapraszamy na tort urodzinowy do Salonu SLET Będzin, ul. Staszica 2.

Zarząd i Pracownicy
SLET

Piła składana do drewna – dla ogrodników, turystów, wędkarzy…

Planując zestaw narzędzi ogrodowych czy zbierając wyposażenie na górską wyprawę warto zaopatrzyć się w piłę składaną. Jednym z najbardziej popularnych modeli w tym zakresie jest piła Bahco Laplander. O jakości tej piły świadczą nie tylko dane techniczne, ale także fakty – jest na wyposażeniu brytyjskich wojsk specjalnych SAS i na liście wyposażenia NATO.

Czytaj więcej …

Wiercenie w metalu – z nowymi wiertarko-wkrętarkami FEIN

W maju do sprzedaży trafiła nowa gama wiertarko-wkrętarek akumulatorowych FEIN, a wśród nich FEIN ASCM 18 QM, które gwarantują wyraźnie lepsze wiercenie w metalu, gwintowanie i wkręcanie. Dzisiaj przyjrzymy się nieco bliżej FEIN ASCM 18 QM.

Czytaj więcej …