Mały, ale wariat … i daje radę! Informacje dla panów i nie tylko 😉 Nie wierzysz? Teraz mały może więcej! O kim mowa? Oczywiście o genialnej akumulatorowej wiertarko-wkrętarce PowerMaxx SB z udarem! W dzisiejszym artykule prezentujemy najważniejsze zalety najmłodszej córki marki METABO. Rozwiejemy obawy fachowców.

PowerMaxx SB to …

kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka z udarem o wyjątkowo krótkiej budowie do wszechstronnego użytku. Wielu pomyśli teraz, że takim maleństwem nic nie zdziała, co najwyżej posłuży ona jako profesjonalny wkrętak. Nic bardziej mylnego! Ta wiertarko-wkrętarka z udarem będzie waszą miłością od pierwszego … użycia! Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki i wiertarki udarowe Metabo spełniają wysokie oczekiwania wymagających profesjonalistów. Ich wytrzymałe silniki ze szczotkami węglowymi lub bezszczotkowe sprawiają, że maszyny są naprawdę bardzo trwałe. Za sprawą niewielkich rozmiarów konstrukcyjnych i małego ciężaru wyznaczają one nowe standardy również w zakresie komfortu użytkowania.

IMG_20160429_124427

Co potrafi wiertarko-wkrętarka z udarem PowerMaxx SB?

Funkcja udaru do wiercenia w murze robi z PowerMaxx SB prawdziwego potwora! Jej wielkość nie powinna nikogo zdziwić! Prędkość obrotowa na biegu jałowym to: na pierwszym biegu 0 – 360, na drugim biegu 0 – 1.400 /min a maksymalny moment obrotowy przy wierceniu miękkim/twardym: 17 Nm / 34 Nm. Tym maleństwem bez problemu będziemy wiercić w murze, drewnie i stali. Średnica wiercenia w murze to 10 mm, średnica wiercenia w drewnie wynosi 18 mm, a w stali podobnie jak w murze również 10 mm. 

 

 

Zestaw PowerMaxx SB zawiera…

dwa akumulatory Li-POWER, ładowarkę, walizkę, uchwyt wiertarski oraz zaczep do paska. Wiertarko-wkrętarka zasilana jest akumulatorem 10,8 V o pojemności 2,0 Ah. Posiada wbudowaną lampkę oświetlenia miejsca pracy i praktyczny wskaźnik stanu naładowania. Producent zapewnia 3 lata gwarancji i 1 rok full service! Jest jeszcze coś! Jedna ładowarka METABO pasuje w zasadzie do wszystkich urządzeń tej marki, bez względu na pojemność i napięcie. I tak do naszej PowerMAxx SB równie dobrze możemy dopasować akumulator o pojemności 4.0Ah.

IMG_20160429_124029

IMG_20160429_124134

IMG_20160429_124307

Technologia ULTRA-M źródłem mocy

To ona stoi za mocą wiertarką-wkrętarki akumulatorowej z udarem PowerMaxx SB. Jak podaje METABO technologia Metabo Ultra-M jest wzorem optymalnego dostosowania i perfekcyjnej współpracy między urządzeniem, akumulatorem i ładowarką. Ta technologia zapewnia inteligentne zarządzanie energią akumulatora, co w praktyce oznacza, że wszystkie istotne informacje są zapisane w mikroczipie akumulatora. Poprzez komunikację z układem elektronicznym urządzenia oraz ładowarki mikrochip zapewnia efektywne ładowanie oraz optymalne wykorzystanie energii podczas pracy, co jest gwarancją maksymalnej mocy i trwałości! Ponad to elektroniczny system monitorowania ogniw (ESCP). Chroni poszczególne ogniwa akumulatora przed głębokim rozładowaniem lub przeładowaniem zapewniając wyjątkowo długą żywotność akumulatorów

Czy wiesz, że …

Każda ładowarka Metabo nadaje się do ładowania wszystkich akumulatorów odpowiedniej wielkości – niezależnie od pojemności (Ah) i napięcia (V). Dzięki temu właściwa ładowarka zawsze jest pod ręką.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego,gdzie tylko teraz wiertarko-wkrętarka PowerMaxx SB jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

IMG_20160429_124436

IMG_20160429_124407

IMG_20160429_124347

IMG_20160429_124527

Zobacz test wiertarko-wkrętarki udarowej PowerMaxx SB.