W maju do sprzedaży trafiła nowa gama wiertarko-wkrętarek akumulatorowych FEIN, a wśród nich FEIN ASCM 18 QM, które gwarantują wyraźnie lepsze wiercenie w metalu, gwintowanie i wkręcanie. Dzisiaj przyjrzymy się nieco bliżej FEIN ASCM 18 QM.

Silnik bezszczotkowy

Zaczynając od tego co najważniejsze – w urządzeniach FEIN znajdziecie nowoczesny silnik bezszczotkowy FEIN PowerDrive. Dzięki niemu narzędzia wykazują aż 30% wyższą sprawność oraz znacząco dłuższą żywotność.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe FEIN dedykowane są do obróbki metalu: od wiercenia, gwintowania i wkręcania, po przykręcanie i odkręcanie śrub metrycznych.

Dodatkowym ułatwieniem jest szeroki wybór akcesoriów QuickIN – szybka wymiana bez użycia narzędzia i dostosowanie urządzenia do wiercenia, gwintowania i wkręcania w metalu. Nasadki dostosowane są optymalnie do danego zadania.

wiercenie w metalu - akcesoria Fein ascm 18 qm

Co wyróżnia FEIN ASCM 18 QM?

FEIN ASCM 18 QM to bezkompromisowa moc do wiercenia i gwintowania do 12 mm oraz wiercenia otwornicami z węglików spiekanych.

Szczotki zaciskowe z węglików spiekanych

Atutem FEIN ASCM 18 QM są szczotki zaciskowe z węglików spiekanych minimalizujące ślizganie się wiertła. Momenty obrotowe w tej wiertarko-wkrętarce to nawet 90 Nm. W komplecie znajduje się metalowy uchwyt wiertarski QuickIN (120 Nm) ze szczękami zaciskowymi z węglików spiekanych, co gwarantuje wysokie siły mocowania.

Długa żywotność akumulatora

Wiertarko-wkrętarka FEIN ASCM 18 QM tak jak i pozostałe urządzenia akumulatorowe tego producenta zasilana jest akumulatorem litowo-jonowym wzbogaconym o technologię SafetyCell, która zapewnia ochronę baterii przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Akumulator charakteryzuje wysoka wydajność – na jednym naładowaniu akumulatora 5Ah można wkręcić nawet 2200 wkrętów. Dodatkowo stan naładowania akumulatora można odczytać bezpośrednio z akumulatora.

Gwarancja

Wiertarko wkrętarka FEIN ASCM 18 QM objęta jest oczywiście 3-letnią gwarancją obejmującą także ładowarkę i akumulator.

Na koniec mamy jeszcze dla Was do pobrania kupon od FEIN. Przy zakupie FEIN ASCM 18 QM, ASCM 12QC lub ABS 18 QC (dostępna od 01.07.2017r.) otrzymacie akumulator w prezencie. Wystarczy, że wypełnicie kupon i odeślecie go na podany adres. Promocja obowiązuje do 30.09.2017r.

Pobierz kupon tutaj

wiercenie w metalu - fein kupon ascm 18 qm

 

 

dołącz do nas na facebooku slet

subskrybuj nasz kanał na you tube slet